Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Září 2011

30.9.2011 Závody v přespolním běhu

30.9. se konaly v okolí Základní školy Okružní závody v přespolním běhu žáků základních škol. Z naší školy se zúčastnila čtyři družstva v tomto složení:

Dívky III.(6.-7.třída): Springerová,Gruberová, Kovářová, Jiříková, Kochová.

Toto družstvo se umístilo na 3.místě.

Chlapci III.(6.-7.třída): Anderle, Medvěd, Vojtko, Janča, Hejzek.

Vynikající výkon podal Anderle, který ve své kategorii zvítězil, družstvu jako celku se nedařilo, skončilo poslední, šesté.

Dívky IV.(8.-9.třída): Machačová, Rimanovská, Hrachová, Švaňhalová, Urbánková, Ďurčová

Družstvo se umístilo na 4. místě. C

hlapci IV.(8.-9.třída): Řezáč, Červínek, Beňo, Janatka, Lošťák, Olah.

Po dobrém výkonu skončilo družstvo třetí, když nejlepším byl Olah, který byl z jednotlivců nejlepší.

Mgr. Jaroslav Helcl


30.9.2011 Braně-turistický den prvních tříd

Dne 30. 9. se konal branně – turistický den, kterého se zúčastnili také naši prvňáčci. Třídy 1.A a 1.B se v rámci tohoto dne vydaly na ašskou rozhlednu. Putování začalo u školy. Žáčci se za doprovodu třídních učitelek vydali na pochod, který byl chvilkami doprovázen zpěvem rytmické písně ,,Pochodují vojáci“. Počasí bylo velmi příjemné a o dobrou náladu též nebyla nouze. První zastávka se konala u městského hřbitova, kde proběhl zápas mezi třídami. Děti házely papírové míčky na stranu soupeřů s velkou vervou a vítězem se nakonec stala třída 1.B. Byla to férová hra a 1.A nesla porážku statečně. Všichni žáci si navzájem potřásli pravicí na znamení přátelství a pochod mohl pokračovat. Další zastávka byla na parkovišti sportovního areálu Háj u Aše. Tam se děti posilnily dobrotami, které jim rodiče připravili do batůžků, a pak následovalo kreslení křídami. Parkoviště bylo rázem plné uměleckých děl, která byla hodna obdivu. Vyvrcholením celého výletu bylo opékání vuřtů na ohništi u rozhledny. O dřevo na oheň se postarali pan Červínek a pan Kločák, kteří už na děti netrpělivě čekali. (Za tuto pomoc si zaslouží velké díkyJ). Opékání vuřtů si děti patřičně užívaly. Následoval úklid odpadků a pochod zpět ke škole, tentokrát už s plnými bříšky. Děti si tento den opravdu užily a už teď se těší na další společné výpravy.

tř. uč. Monika Červínková a Kristina Oravcová


30.9.2011 Braně-turistický den třetích tříd

Poslední zářijový den vyrazili obě třetí třídy s třídními učitelkami a doprovodem na pochod směr Dolní Paseky. Počasí nám opravdu přálo, a tak jsme v rámci branně turistického dne navštívili nejenom pramen v Pasekách, ale také nasbírali spoustu hub, listů, jeřabin, šípků…

Z přiložených fotografií určitě pocítíte báječnou atmosféru, která nás provázela celým dnem. A to je to nejdůležitější J

Bc. Jiřina Jarošová


1.9.2010 Zahájení školního roku

Naposledy změněno: pátek, 01 březen 2013 00:03
  • Ohodnotit tuto položku
    (0 hlasů)
  • Zveřejněno v Archiv 2011/12
  • Zobrazeno 5855 krát
Více z této kategorie: « Říjen 2011

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání