Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Běh za sluníčkem

Sluníčko, sluníčko popojdi maličko....

Tuhle písničku znají jistě všichni, ale kdo zná tzv. Běh za sluníčkem? No kdo, přeci Vaše děti které navštěvují školní družinu při základní škole Hlávkova. Ve čtvrtek 4. října 2013 spojila sílu všechny 3 oddělení ze školní družiny a děti si šly společně zasportovat na školní hřiště. Jako první soutěž měli, sběr barevných kytiček (víček) do příslušného květináče (kyblíčku) za určitý čas, zde soutěžily tři družstva, která byla smíchaná ze všech oddělení. Dále soutěžili v běhu kolem školního hřiště, kde soutěžila jednotlivá oddělení. A jako poslední soutěž byla hra na tzv. Sluníčka, typická hra na ,, Mrazíka´´ byla změněna na Sluníčka, kde 6 dětí neboli 6 sluníček honilo zbytek dětí. Na vítěze čekala odměna v podobě diplomů a sladké odměny, kterou dostali i všichni zúčastnění.

Takhle se tedy družinové děti rozloučily se sluníčkem a už teď se společně těší na to až ho na jaře zase půjdeme společně přivítat. Sluníčku a sportování za ním ZDAR....ZDAR....ZDAR...

Naposledy změněno: čtvrtek, 07 listopad 2013 12:04
Kristýna Hlináková

Jiné: Asistentka pedagoga, Vychovatelka školní družiny

E-mail: kristýna.hlinakova@zshlavkova.eu

Více z této kategorie: Závody v přespolním běhu »

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání