Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Na návštěvě v útulku

Útulek
Dne 20.12.2013 navštívili žáci 9.A psí útulek v Horní Hraničné u Chebu. Při této příležitosti tak měli možnost předat vánoční šek v hodnotě 4 700 Kč, které jsme utržili na letošním vánočním jarmarku. V útulku nás příjemně přivítalo několik krásných pejsků, i paní Marie Lokingová,vedoucí útulku, kterou náš šek velmi potěšil. Penízky budou použity na nákup nové psí boudy. Žáci se během návštěvy těšili z přízně psích kamarádů a obdarovali je několika pamlsky, které pejskům náramně chutnaly.
Děkuji tak všem dívkám z 9.A, těším se na další spolupráci v hodinách výtvarné výchovy a doufám, že se nám v brzké době podaří utržit nějakou finanční částku, kterou bychom opět podpořili psí kamarády.

Naposledy změněno: úterý, 14 leden 2014 11:42
Šárka Kovandová

Učitelka: Výtvarné výchovy
Jiné: Asistentka pedagoga

E-mail: sarka.kovandova@zshlavkova.eu

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání