Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Úspěch "hlávkových" dětí v okresním kole recitační soutěže

Ve čtvrtek, 19. března, vyrazila ašská výprava, jejímiž členy byly i děti z Hlávkovy školy, do Mariánských Lázní. Cíl této výpravy byl jasný: Okresní kolo v recitaci. Tentokrát se uvedené klání konalo v Chopinově domě, v sále připomínajícím staré dobré lázeňské časy. A právě v tomto sále se ašským recitátorům dařilo výborně a osobitě přednést jimi vybrané básně či prozaické texty.

V kategorii prvňáčků excelovala Eliška Cibulková z 1.A, získala 3.místo. Mezi druháčky a třeťáčky porotu okouzlil svým výkonem Martin Barna ze 2.třídy, který obdržel diplom za 3. místo a postupuje dále do kola krajského. V kategorii recitátorů ze 4. a 5. tříd byli výborní všichni ašští recitátoři - Viki Ivančovová i Adélka Sládečková.

Všem těmto recitátorům děkujeme za jejich snažení a reprezentaci školy, postupujícímu Martínku Barnovi přejeme mnoho štěstí v dalším kole soutěže.

Naposledy změněno: pondělí, 20 duben 2015 11:33
MgA. Anna Pokorná

Učitelka: 1. stupně

E-mail: anna.pokorna@zshlavkova.eu

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání