Úspěch "hlávkových" dětí v okresním kole recitační soutěže

Ve čtvrtek, 19. března, vyrazila ašská výprava, jejímiž členy byly i děti z Hlávkovy školy, do Mariánských Lázní. Cíl této výpravy byl jasný: Okresní kolo v recitaci. Tentokrát se uvedené klání konalo v Chopinově domě, v sále připomínajícím staré dobré lázeňské časy. A právě v tomto sále se ašským recitátorům dařilo výborně a osobitě přednést jimi vybrané básně či prozaické texty.

V kategorii prvňáčků excelovala Eliška Cibulková z 1.A, získala 3.místo. Mezi druháčky a třeťáčky porotu okouzlil svým výkonem Martin Barna ze 2.třídy, který obdržel diplom za 3. místo a postupuje dále do kola krajského. V kategorii recitátorů ze 4. a 5. tříd byli výborní všichni ašští recitátoři - Viki Ivančovová i Adélka Sládečková.

Všem těmto recitátorům děkujeme za jejich snažení a reprezentaci školy, postupujícímu Martínku Barnovi přejeme mnoho štěstí v dalším kole soutěže.

Naposledy změněno: pondělí, 20 duben 2015 11:33
MgA. Anna Pokorná