Vítězství mladých cyklistů

Dne 4. května 2015 se v Chebu konalo okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů v kategorii do 13 let. Z našeho ašského okrsku jsme jako vítězné družstvo postoupili do krajského finále v Sokolově.
Družstvo ZŠ Hlávkova Aš nastoupilo v tomto složení: Viktorie Ivančovová, Taťána Mišina, Jan Maňkoš, David Olah.
V hodnocení jednotlivců zvítězila Viktorka Ivančovová v dívkách a za kluky bral první místo Honzík Maňkoš.
Okrskové kolo jsme vyhráli bezkonkurenčně, a proto plni očekávání zaměříme své úsilí k přípravě na krajské kolo. Tam se bude soutěžit dne 26. 5. 2015.
Závěrem chceme za celé družstvo poděkovat DDM Sluníčko Aš za poskytnutí materiální pomoci a umožnění tréninku na novém dopravním hřišti v Chebu. Věříme v další spolupráci především s obětavou Klárou Šedivcovou.
Také náš ředitel školy Mgr. Petr Mach je velkou oporou. Děkujeme rodičům, učitelům i spolužákům, kteří ochotně pomáhali.

Naposledy změněno: úterý, 05 květen 2015 09:29
Ing. Vlastimil Flaška

Učitel: Fyzika, Chemie, Dopravní výchova.

E-mailvlastimil.flaska@zshlavkova.eu

Internetová stránka: www.zshlavkova.eu