Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Techmania a 3D planetárium

V sobotu 18.4.2015 vyrazila neuvěřitelně početná skupina žáků a učitelů na dlouho plánovaný výlet do plzeňské Techmanie. V Pendolinu jsme se sice nevešli do jednoho vozu, ale to vůbec nikomu nevadilo. Čekal nás totiž úžasně strávený den se spoustou zajímavých věcí. Nejdříve jsme si prohlédli planetárium, kde si opět někteří odvážlivci vyzkoušeli gyroskop. Následoval 3D film „Hluboký vesmír", který mnohé přivedl do hlubokého spánku. Alespoň se načerpaly nové síly na atrakce samotné Techmanie. Konečně jsme měli možnost vidět úplnou expozici. Myslím, že nebudu lhát, když řeknu, že uchvátila nejen děti, ale i dospělé.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání