Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Vernisáž společné školní výstavy žáků ZŠ Hlávkova a studentů ze saského Mylau

Sobota 25.4.2015 byla ve znamení návštěvy v německém Mylau. Byli jsme se žáky pozváni na slavnostní zahájení společné výstavy studentů s tématem „Reformace", které proběhlo v rámci jarních slavností. Několik dětí využilo této nabídky i se svými rodiči. Nejdříve jsme si prohlédli školu, kam se naši žáci jezdí na podzim tři týdny učit, pak jsme byli provedeni po nově zrekonstruovaném hradu a v závěru prohlídky jsme se podívali i na žákovskou výstavu. Další chvilky patřily volné zábavě na slavnosti, jíž pořádali studenti školy v Mylau.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání