Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkova logo classroomškola Hlávkova

Česko-Německý studentská výstava

Ve čtvrtek 21.5.2015 byla v nové budově ašského muzea v bývalé hasičské zbrojnici představena obyvatelům Aše společná česko-německá studentská výstava, která se k nám přestěhovala z hradu v Mylau. Slavnostního zahájení se kromě vedení školy zúčastnili i zástupci města, zástupci školního spolku z Mylau a několik žáků naší základní školy. S potěšením je možno říci, že se vernisáže zúčastnilo docela dost lidí. Touto akcí došlo k završení spolupráce žáků ZŠ Hlávkova a studentů evangelického gymnázia v Mylau. Neznamená to však, že by spolupráce skončila. Již nyní se připravují další společná setkání žáků a podzimní studijní pobyt našich dětí ve škole v Mylau.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání