Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkova logo classroomškola Hlávkova

Fotosoutěž „Lesopark pod Hlávkovou školou“

Koncem dubna letošního roku byla vyhlášena pro žáky prvního stupně fotosoutěž a tématem „Lesopark pod Hlávkovou školou". Úkolem účastníků bylo volně ztvárnit zadané téma. Do soutěže se přihlásilo celkem sedm dětí, jejichž díla byla vyhodnocena v prvním červnovém týdnu členy fotokroužku, který na naší škole pracuje. Rozhodování to nebylo jednoduché a vybrat vítěze zabralo docela dost času. Muselo se hlasovat několikrát. Nakonec se ale porota shodla na tomto pořadí: 1.místo obsadil Martin Blaženka, 2.místo pak Jan Maňkoš (oba z pátého ročníku) a na místě třetím se umístil Filip Paul ze druhé třídy. Všichni tři si odnesli diplom, medaili a sladkou odměnu. Zkrátka ale nepřišli ani další účastníci. Díky paní učitelce Pokorné bylo možno vystavit všechny fotografie v kulturním centru La Ritma v rámci festivalu „Ašlerky". Vy si je můžete zobrazit v naší školní fotogalerii.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání