Celoroční soutěž ve sběru elektroodpadu, vybitých baterií a tonerů

Již několik let je naše škola zapojena do projektu „Recyklohraní", v jehož rámci sbíráme drobný elektroodpad, vybité baterie a staré tonery. Třídy mezi sebou soutěží celý školní rok o to, která z nich sebere největší množství odpadu, jež je následně odborně recyklován. Škola za odevzdané kilogramy získává body, které pak může proměnit za různé věci, jež jsou nabízeny v katalogu odměn. Nejde však jen o odměnu, žáci tímto způsobem výrazně přispívají ke zlepšení životního prostředí, což můžete sami posoudit z certifikátu, který jsme obdrželi. Jsou zde zaznamenány úspory v souvislosti s množstvím námi odevzdaného odpadu za loňský školní rok.
A jak dopadla letošní soutěž? Až do poslední chvíle se na první příčce držela třída 6.A, kterou v samotném závěru soutěže předběhla 3.A.