Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Advent v Mylau

V rámci projektu spolupráce měst a muzeí v Aši a v Mylau nám byla nabídnuta účast na hradním adventu, který se konal od 25.11. do 27.11.2016. Naše účast byla naplánována na sobotu 26.11. listopadu. K dispozici jsme dostali malý stánek na prodej vánočních výrobků žáků druhého stupně. Ačkoli byly prodávané věci velmi pěkné, úspěšnost prodeje se rovnala téměř nule. Daleko většího úspěchu dosáhli při své premiéře členové školního sboru, kteří vystoupili na hradním nádvoří s pásmem českých vánočních písní. S malými dětmi pásmo secvičily paní učitelky Hana Kopecká a Šárka Freigangová, kterým za to patří velký dík. Poděkování si zaslouží i děti, které se nebáli předstoupit před neznámé publikum a ještě k tomu jiné národnosti. Vůbec na nich nebyl znát tréma a své role se zhostili na jedničku s hvězdičkou.

Nejnovější od Jiří Honomichl

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání