Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Druháčci a advent

Od začátku školního roku čas utekl jako voda a přinesl nám dobu adventní. Tato doba by měla být naplněna rozjímáním a dobročinností. Ve shonu dnešního světa se na to často zapomíná. Lidé jsou ustaraní, stále někam pospíchají a je pro ně těžké se zastavit a chvilku se zamyslit nad pravým významem nadcházejících svátků.

Naši druháčci měli v adventní době pěkně napilno. Dne 16. 12. děti z 2. C a 2. B zavítaly do nákupního centra TESCA, kde svým zpěvem udělaly radost spoustě nakupujících. Děti z 2. A zde vystoupily 19. 12.. Lidé s košíky se na chvíli zastavili a s chutí si s námi zazpívali známé koledy. Jako dáreček od nás zazněla písnička Světové Vánoce, která pochází od Z. Svěráka a J. Uhlíře. Tuto písničku se naučili i zaměstnanci obchodu. Za svůj zpěv byli žáci odměněni sladkostmi a drobným darem. V pondělí 19. 12. jsme navštívili Domov s pečovatelskou službou v Aši a Carvac. Pro děti i dospělé bylo toto setkání nevšedním a obohacujícím zážitkem.

Naposledy změněno: neděle, 25 prosinec 2016 18:34

Nejnovější od Mgr. Hana Kopecká

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání