Moodle výuka ZŠ Hlávkova Bakaláři ZŠ Hlávkova škola Hlávkova

Lyžařský výcvik

Konečně nám napadl sníh a vydržel a tak jsme mohli uskutečnit lyžařský výcvik a to od 23.1. - 27.1.17. Žáci 7. a 8. ročníků se tak mohli učit lyžařským dovednostem či zlepšovat již své naučené. Podmínky byly ideální a cena velice příznivá, bohužel bylo dosti žáků, kteří nemohli, nechtěli a tak dali přednost kurzu turistickému. Ti co se odvážili, myslím, nelitovali a každý se naučil sjet bezpečně kopec a vyjet na vleku. Ti zdatnější pilovali carvingové oblouky. Někteří jedinci tak poprvé trávili týden 4 hodiny venku na mrazu, větru a museli fyzicky vydržet. Při získávání nových dovedností jsme si užili legraci, někteří museli bojovat s fyzickou zátěží, ale všichni zvládli základy lyžování. Poslední den jsme si zazávodili ve slalomu a ti nejlepší si mohou potvrdit formu na dalších závodech, které pořádá p. Cimprich.

Doufám, že se všem lyžařský kurz líbil, že budou nadále zlepšovat svůj styl a že je lyžování neodradilo. Všechny, kteří vydrželi chválíme.

Výsledky slalomu najdete v příloze pod textem.

Naposledy změněno: čtvrtek, 16 únor 2017 15:46

Nejnovější od Mgr. Lenka Hannsmannová

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání