Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

VLASTIVĚDA v 5.A TROCHU JINAK

Za několik dnů vypuknou v celé naší republice oslavy ke 100. výročí vzniku Československa. Proto jsme s dětmi jednu hodinu vlastivědy věnovali pouze tomuto významnému tématu. Děti v malých skupinkách vyhledávaly zábavnou formou informace na pracovních listech rozmístěných po škole a ve třídě, hledaly na mapě ČR, poslouchali hymnu. Získané vědomosti vypisovaly a vybarvovaly do pracovní knížky, kterou každá skupinka obdržela. Pracovaly zcela samostatně, úkoly si rozdělovaly a pro mne bylo velmi radostné pozorovat jejich nadšení.

Hodina se dětem líbila a věřím, že jim poznatky, které při hodině získaly, budou přínosem.

Nejnovější od Mgr. Jolana Kopecká

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání