Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Školní liga sportovních her a soutěží pokračovala třetí školní akcí

Školní liga sportovních her a soutěží pokračovala Atletickým OVOV pro žáky 4.tř - 5.tř. a to v pátek dne 19.října na školním hřišti školy. Žáci a žákyně se přihlásili do soutěže s cíly: vyzkoušet si čtyři základní disciplíny z OVOV poměřit síly se stejně starými spolužákyi ze stejného ročníku ,nebo s kamarády/kami o jeden rok staršími a samozřejmě zlepšit své dosavadní výkony.

Soutěžilo se v běhu na 60 m, hod medicinbalem vzad , přeskoky přes švihadlo na stanovený limit 2 minuty a trojskokem . Vše přesně podle pravidel a hodnocení OVOV.

Atleti a atletky byli rozděleny do 4 skupin. Dívky tvořili samostnou skupinu o 11 dívkách další 3.skupiny tvořili hoši vždy po 7 chlapcích.

Počet startujících byl nadprůměrný cekem z 4.tř - 5.tř startovalo 32 dětí. Nasazení našich atletů a atletek si zaslouží pochvalu a uznání , některé výkony měli vysokou kvalitu. V roli rozhodčích se představilo 8 statečných z 9.třídy (Taťána, Karolína, Jirka, Kuba, Nela, Viktorie, Eliška, Sára, Karolína), kteří svoji roli zvládli bravůrně na základě pokynů, které jim byli uděleni předem.

Slavností vyhodnocení této školní akce proběhlo v pondělí 21.10 v tělocvičně školy. Nejlepší obdrželi diplomy a menší sladkou cenu.

Pořadí - hoši 4.tř. - 5.tř.
1. Dominik Kopčík - 1670 b.
2. Robin Drapák - 1541 b.
3. Vojtěch Pilař - 1486 b.

Pořadí dívky - 4.tř. - 5.tř.
1. Jana Čičáková 1428 b.
2. Barbora Laučíková 1335 b.
3. Tereza Synáčová 1302.b

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání