Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Halloween ve školní družině

Dne 1. listopadu 2018 se družinové děti proměnily jako mávnutím kouzelného proutku v malé čarodějnice, kostlivce, superhrdiny aj. Děti měly totiž tento den Halloweenskou párty. Této celo-družinové akce se zúčastnily všechny tři oddělení školní družiny a náramně si to užily. Děti dováděly za doprovodu hudby na chodbě, kde tancovaly a soutěžily. Samozřejmě nechyběla ani typická promenáda v maskách. Akci považujeme za povedenou a těšíme se zase za rok na Halloween.

Kristýna Hlináková

Jiné: Asistentka pedagoga, Vychovatelka školní družiny

E-mail: kristýna.hlinakova@zshlavkova.eu

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání