Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Strašidelná stezka

V úterý dne 13. 11. 2018 se konala již 5. rokem STRAŠIDELNÁ STEZKA. Park pod Hlávkovou školou „ožil" strašidelnými bytostmi, které ztvárnili žáci 2. stupně. Každý rok jsou jejich masky i strašidelné schopnosti promyšlenější a dokonalejší. Do akce se zapojilo i několik vyučujících, které jste mohli spatřit u vchodu do lesoparku, nebo v domečku s občerstvením, které mimochodem připravily šikovné maminky a babičky.

Po šesté hodině večerní jste mohli spatřit krásný pohled na světélkující lesopark, ze kterého se linuly hrůzostrašné skřeky strašidel a vřískání dětí, které přispěly ke správné atmosféře. Děti si, za doprovodu rodičů, prošly cestu lemovanou svíčkami, kde na ně čekalo strašidelné překvapení snad na každém kroku. Cestu si užívaly nejen děti, ale i dospělí. Na konci se všichni mohli občerstvit teplým čajem a již zmíněnými dobrůtkami. Po osmé hodině se život v lesoparku vrátil do starých kolejí a žije si dál spokojeně svým životem.
Celou akci považuji za velice vydařenou. Odměnou mi byly dětské úsměvy, velký zájem o akci a pochvala od rodičů.

Děkuji žákům z 2. stupně za účast a přípravu, vyučujícím za pomoc, maminkám a babičkám za občerstvení.

Těším se na Vás opět příští rok.

Šárka Kovandová

Učitelka: Výtvarné výchovy
Jiné: Asistentka pedagoga

E-mail: sarka.kovandova@zshlavkova.eu

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání