Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

Předvánoční Český Krumlov

V sobotu 1. prosince jsme se vypravili na dlouho plánovaný výlet do Českého Krumlova. Chtěli jsme se podívat nejen do jednoho z našich nejkrásnějších měst, ale hlavně načerpat předvánoční atmosféru.

Cesta však byla ohrožena náledím, které zachvátilo den před tím celou republiku. Naštěstí sobotní ráno vykazovalo teploty nad nulou. Také řidiči autobusu konstatovali, že silnice budou bezpečné a proto jsme odvážně vyrazili. Vše vyšlo lépe, než bychom si mohli přát. Po příjezdu do Krumlova vysvitlo sluníčko a to nás doprovázelo po celý den. Nejdříve jsme si prohlédli město a stavili se na náměstí, abychom se podívali na nabídku trhovců. Následoval výstup k zámeckému areálu. Nejvíce času jsme strávili v českokrumlovských klášterech. Jak by také ne, když tu bylo možné vyrobit si vlastní voňavé mýdlo, svíčku, potisknout tričko, ozdobit perníčky, vytvořit andělskou lucernu nebo vytisknout vlastní vánoční přání. Někteří využili nabídky podívat se do muzea voskových figurín a do zrcadlového bludiště. Nikdo se naštěstí neztratil.

Výlet se dětem, rodičům i přítomným učitelům určitě líbil.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání