Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkovaškola Hlávkova

6.ročník halového OVOV příliš radosti nepřinesl

Ve středu 30. ledna se uskutečnil již 6.ročník halového OVOV pro žáky 2.stupně a nižšího gymnázia. Do soutěže bylo přihlášeno 5 škol a to: ZŠ Hlávkova, ZŠ Kamenná, ZŠ Okružní (pořadatel), Gymnázium Aš a hostující škola z Františkových Lázní.

Soutěžilo se v disciplínách hod medicinbalem vzad (2 x pokusy), trojskok (2 pokusy), přeskoky švihadla (4 varianty po 2.minuty), leh sedy, (2.minuty) dribling mezi kužely po dobu dvou minut.

Do soutěže jsme vyslali družstvo ve složení: Denis Bodnár , Štěpán Novotný, Radek Prokop, Pavel Břešťanský, Barbora Argalášová , Nikola Michálková , Kristýna Beránková , Eliška Pařízková. Je potřeba podotknout, že družstvu se v celé soutěží nedařilo a obsadilo poslední místo v kategorii družstev. Za zmínku stojí výkony Nikoly Michálkové, která byla z našich dívek nejlepší a nasbírala úctyhodných 1831 b. Z chlapců nejlépe dopadl Štěpán Novotný, který nasbíral v celkovém součtu jednotlivých disciplínách celkem 3163 b.

Naše škola měla své zástupce i v kategorii jednotlivců dívek a chlapců: Nikola Sarková, Michaela Šimečková, Soňa Poláčková a Nikola Petříčková. Za chlapce se představili Dominik Bartoš, Vojtěch Pilař, Peter Biedermann, David Žoha ,Patrik Body, Filip Matík. Dívky a chlapci soutěžili v paralelních disciplínách, jen s tím rozdílem, že body se nesčítaly dohromady ,tak jako v družstvu , ale sportovním termínem můžeme říct "jeli si na své triko". Samozřejmě dívky a chlapci bojovali ve své kategorii ročníků. Nejlépe z dívek dopadla Michaela Šimečková , která ve své kategorii obsadila 3.místo a z chlapců Vojtěch Pilař, který obsadil rovněž 3.místo.
Již 28.2 budeme mít možnost vylepšit naše skóre a to v soutěži O pohár starosty města Františkovy Lázně.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání