Strašidelná stezka již po šesté

Šestý ročník „strašidelné stezky" v parku pod Hlávkovou školou připravila paní učitelka Kovandová spolu s dobrovolníky z řad dětí na čtvrtek 14. listopadu. Den byl chladný, pošmourný... Prostě na podobnou akci tak akorát. Ačkoli byl začátek plánován na šestou hodinu večerní, někteří nedočkavci vyrazili již o půl hodiny dříve. Během cesty byla pro účastníky nachystána tajemná zákoutí plná strašidelných bytostí. Velký strach působil hlavně Pennywise, známá to postava z románu Stephena Kinga „To". Nakonec ale vše dobře dopadlo. Všichni prošli stezkou bez úhony. Jako vždy bylo pro všechny účastníky malé občerstvení ve formě čaje na zahřátí a sladkého pečiva proti strachu.

Velké poděkování patří hlavně paní učitelce Kovandové, která vše organizuje. Dále pak dětem, které se rozhodly pomoci a také učitelům i rodičům za přípravu občerstvení a pomoc s organizací.

Naposledy změněno: úterý, 26 listopad 2019 09:01