Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkova logo classroomškola Hlávkova

Advent na Königsteinu

V sobotu 21. prosince jsme vyrazili užít si adventní čas u našich sousedů. Cílem byl historicko-romantický advent na saské pevnosti Königstein. Brzy ráno jsme nasedli do autobusu a vydali se vstříc novému dobrodružství. Den byl jako na objednávku. Jasná a prosluněná obloha nás provázela celou cestu. Nejdříve jsme se zastavili na Bastei, abychom obdivovali známý skalní most. Ocitli jsme se téměř v nebi. Hustá mlha se válela v údolí Labe a nad ní zářilo slunce. Vyhlídková místa nám poskytla neopakovatelný zážitek. Prošli jsme skalním městem a vyrazili na Königstein. Tradiční akce s sebou nesla úskalí obrovského množství návštěvníků. Nicméně prohlídky jsme zvládli bez problémů a plní sváteční vánoční atmosféry jsme se odpoledne vydali k domovu.

Naposledy změněno: středa, 04 březen 2020 12:22

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání