Moodle výuka ZŠ HlávkovaBakaláři ZŠ Hlávkova logo classroomškola Hlávkova

Výstava Tutanchamon Experience

Poslední lednová sobota se nesla ve znamení dalšího výletu. Tentokrát jsme vyrazili do Prahy do Národního muzea, abychom se podívali na výstavu tematicky zaměřenou na jednoho z nejslavnějších egyptských faraónů. Přestože během produkce zklamala technika, čímž se nám prohlídka protáhla o několik minut, dětem se výstava líbila. Kritičtější byli dospělí účastníci naší výpravy. Pochopitelně jsme neopomněli projít se zrekonstruovanou historickou budovou Národního muzea. Je vskutku nádherná. Výlet pak skončil na Václavském náměstí. A největší zážitek z Václaváku? Můžete hádat.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
logo základní školy Hlávkova Aš
Adresa:

Základní škola Aš
Hlávkova 26
Aš 352 01
DS: 3dkmjhk

Charakteristika školy:

Příspěvková organizace
s právní subjektivitou
IČO: 709 764 81 IZO: 600 066 347

EU peníze školám:
logo Rozvoj vzdělávání