Mc Donald's cup

Vážení rodiče, učitelé, žáci a příznivci fotbalu,

rádi bychom vás informovali o výtečném výkonu našeho týmu na dnešním turnaji v okresním kole McDonald's Cupu v minifotbale nejmladších žáků v Mariánských Lázních. Naše škola má v tomto turnaji co slavit!

Náš skvělý tým, vedený výtečnými výkony brankáře Jana Staňka, který byl nejen téměř nepřekonatelnou oporou, ale i srdcem na hřišti, prošel turnajem až do posledního zápasu bez porážky. Jeho bravurní zákroky nám často zachraňovaly zápasy a jeho hecování spoluhráčů přidávalo do atmosféry ten správný nádech napětí. V posledním zápase náš tým sice podlehl Zš Františkovy Lázně 2:3, ale to až po neskutečné bitvě, kdy náš tým srovnával za stavu 0:2 na 2:2, což v posledních minutách, bohužel, vinou nepřesné přihrávky neudržel a inkasoval na konečných 2:3. I tak si myslím, že jestli opravdu existuje fotbalový bůh, musel se i on tetelit radostí a blahem nad bojovností, pokorou a neskutečným zápalem pro hru, u těchto nových malých Pláničků, Masopustů či Nedvědů.

A co teprve to počasí! Bylo více než tropické, a s povzbuzováním maminek a i jiných příbuzných na pozadí, to vytvořilo houstnoucí atmosféru plnou emocí a nadšení, které snad jen spatřit při zápasech opravdových ligových a jejich fandovských kotlů!

Co dodat na závěr. Díky tomuto úžasnému výkonu, postupuje náš tým do krajského kola, které se koná v pondělí 20.5. 2024 v Sokolově. Držme našim hráčům palce a věřme, že budou pokračovat v bojovnosti a skvěle reprezentovat naši školu jako doposud.

S pozdravem, sportu zdar, fotbalu v tomto případě, obzvláště, za školu,

Mgr. Veselý Tomáš