OVOV

Dne 23. 5. 2024 se dva žáci naší školy (Samuel Šneberk a Deniel Günsberger) zúčastnili krajského kola soutěže OVOV (odznak všestrannosti olympijských vítězů) konaného v Ostrově nad Ohří. Chlapci soutěžili ryze v atletických disciplínách jako je běh na 60 m, skok daleký, shyby na šikmé lavičce, hod míčkem a běh na 1000 m. Měli proti sobě velkou konkurenci v podobě jiných sportovců z celého Karlovarského kraje, ale i přesto se nenechali zastrašit a bojovali do úplného konce, který zakončili během na 1000 m, který rozhodl o výsledcích. Samuel Šneberk si vybojoval krásné 3. místo a Deniel Günsberger krásné 5. místo. Žáci se této soutěže zúčastnili poprvé. Atmosféra soutěže byla příjemná a přátelská, počasí ukázkové a plné sluníčka. Obrovská škoda, že po tolika letech, kdy se OVOV koná, bylo toto krajské kolo poslední a v příštím roce se již konat nebude.

Ivona Burešová