Úterní návštěva seniorů

V úterý 1. 10. 2024 jsme v naší škole přivítali naše milé babičky a dědečky, kteří přišli oslavit svůj den, Den seniorů. Byli přivítáni vyučujícími z 1. stupně a samozřejmě svými vnoučaty. Bylo to krásné a dojemné setkání, které přineslo radost nejen dětem, ale i jejich prarodičům.

Děti měly možnost ukázat svým prarodičům, co a jak se ve škole učí, a jaké dělají pokroky. Prarodiče byli nadšení z toho, jak jsou jejich vnoučata šikovná a jak se ve škole snaží. Mohli vidět výuku českého i anglického jazyka, matematiky i prvouky. Společně jsme strávili příjemnou první vyučovací hodinu plnou radosti, smíchu, zpěvu, vzpomínek a vzájemného porozumění.

Děkujeme všem seniorům, že si našli čas a přišli se podívat na svá vnoučata.

Vaše přítomnost byla pro nás všechny velkým přínosem a těšíme se na další společná setkání. Děkujeme!

Vyučující ZŠ Hlávkova Aš